GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ponyland


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ponyland (Ponyland Decorating) – przed Wami magiczny świat kucyków i przepięknej krainy w której najchętniej znalazłaby się każda dziewczynka. A już na pewno fanka My Little Pony:). Tęcze, pagórki, zielona trawka i kucyki to coś wspaniałego. Taka kraina kojarzy się nam ze spokojem, odpoczynkiem i idealnym życiem. Każdy z nas ma gdzieś taką swoją Ponylandię, prawda? Swój ulubiony zakątek w ogrodzie lub na działce. Ale nie ma tam kucyków!

W tej grze do stworzenia kucykowej krainy macie bardzo wiele ciekawych rzeczy. Ogranicza Was tylko wyobraźnia. Klikajcie na ikonki znajdujące się w lewym, dolnym rogu ekranu gry, a wtedy w lewym, górnym rogu zobaczycie co kryje każda z nich. Wybierzcie rzeczy, które mają znaleźć się w Ponylandii, wystarczy kliknąć na obrazek, a dana rzecz pojawi się na ekranie gry. Myszką możecie przeciągać kucyki, domki, drzewa, wiatraki i wiele innych w wybrane przez siebie miejsce tworząc super ranczo z kucykami w roli głównej. Po prawej stronie widzicie biało niebieskie ikonki, dzięki którym będziecie mogły powiększyć lub zmniejszyć daną rzecz czy usunąć z obrazka. Można również kliknąć na napis „reset”, aby usunąć wszystko z obrazka i rozpocząć od początku. Udanej zabawy!

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry My Little Pony, Gry Zwierzęta i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn