GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Princeski Disney’a


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Princeski Disney’a (Disney Princess Squad​​​​​​​​​​​​​​​​) – Niektóre osoby ciągną do siebie, jakby podświadomie czuły, że  wiele je łączy. Na pewno posiadasz najlepszą przyjaciółkę i swoje grono sprawdzonych kumpelek, więc wiesz jak to działa.

Księżniczki Disneya także zawiązują przyjaźnie i lubią towarzystwo innych osób. Ale z kim mogą najszybciej się dogadać i zrozumieć? Elsa i Anna to siostry, więc znają się od dzieciństwa ale to nie znaczy, że nie lubią przebywać i bawić się w szerszym gronie. Szybko więc stworzyły swoją ekipę, w skład której zaliczają się także dziewczyny z Disneya: Roszpunka, Vaiana, Merida i Ariel. Każda z nich jest inna i to właśnie czyni tą paczkę wyjątkową. Przygotuj dziewczyny do kolejnego dnia w szkole. Pamiętaj, że są bardzo popularne i chcą dobrze wypaść. Wybierz dla każdej z nich odjazdową kreację, biorąc pod uwagę charakter i styl. Dziewczyny rządzą!

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer),

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Fryzjer, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, Gry Ubieranki, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn