GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Princesses Pets Maker


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

5.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Princesses Pets Maker – W tej grze naszym podstawowym zadaniem jest wykreowanie swojego własnego a przy tym ulubionego zwierzaczka. Możliwości jest mnóstwo, trzeba tylko użyć odrobiny wyobraźni i dostępnych narzędzi. Te zwierzątka są naprawdę słodkie, futrzaste i bardzo przyjazne. No więc? Który zostanie Twoim ulubionym?

A u Was w okolicy jest taki salon dla zwierząt domowych? Może to być dobry pomysł na biznes, prawda? Ale póki co jesteście jeszcze zbyt młodzi, więc zanim otworzycie swoją firmę, pamiętajcie, że Wasze zwierzątka domowe zarówno te duże jak i te mniejsze potrzebują dużo Waszej uwagi. Nie chodzi tu tylko o zabawę i rozrywkę, ale przede wszystkim posiadanie zwierzaka to duża odpowiedzialność. Trzeba go nakarmić, umyć, uczesać, wyprowadzić, albo wyczyścić posłanie. Echh troszkę obowiązków jest, ale radość z posiadania zwierzątka w pełni to rekompensuje.

Kochajmy i szanujmy zwierzątka! 🙂 BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Symulacje, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn