GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygoda Biedronki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Przygoda Biedronki (Ladybug! Ladybug!) – w tej grze musimy pomóc naszej kropkowanej bohaterce dostać się do wszystkich kropelek wody. Jak informuje nas historyjka w domu biedronki wybuchł pożar! Prawie wszyscy uciekli, ale prawie… Zostało jedno, najmniejsze dziecko. Stąd zadanie naszej bohaterki – musi zebrać odpowiednią ilość wodnych banieczek, aby ocalić swoje dziecko i dom.
Zadanie początkowo wydaje się łatwe gdy mamy tylko zebrać bonusy, uruchomić przełącznik od lasera i pofrunąć do celu czyli kropelki. Poważniejsze schody* zaczynają się gdy pojawiają się inne – ruchome przeszkody. Nasza biedroneczka musi uważać, aby się z nimi nie zetknąć bo wtedy traci jedno z trzech dostępnych żyć. Do złapania mamy 6 kropelek, a tym samym 6 poziomów do pokonania.

Sterujemy – przy pomocy strzałek klawiatury (w prawo, w lewo, w dół i w górę).
Spacja – przejście do kolejnego poziomu.

Życia – serduszka na górze, z lewej strony ekranu,
Score – ilość zdobytych punktów,
Kropelki – ich ilość oznacza na którym jesteśmy poziomie np. 3/6 to poziom 3.
Time Bonus – bonusowe punkty dostajemy za szybko wykonane zadanie.

Powodzenia! Biedroneczka czeka.. BobiBobi

*schody – wszyscy doskonale wiemy czym są schody, ale ja nie o tym… Schodami nazywamy potocznie coś z czym jest nam ciężko sobie poradzić w życiu. Gdy mówimy np. „zaczynają się schody” to tak naprawdę mamy na myśli zaczynające się kłopoty. Czasami ciężko poradzić sobie z problemami podobnie jak z prawdziwymi schodami i mamy tu oczywiście na myśli wchodzenie po schodach na górę:). Schodzenie bywa dużo łatwiejsze choć bywają schody którymi zejście także stanowiłoby nie lada wyzwanie. Weźmy np. schody, które oficjalnie są najdłuższymi schodami świata. Znajdują się one w Szwajcarii i są one umiejscowione przy kolejce linowej prowadzącej na górę Niesen. Mają aż 11674 stopnie.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe, Gry Zbieranie i Łapanie, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn