GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygoda Mikołajka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Przygoda Mikołajka (Christmas Adventure) – Mikołaj ma ciężką pracę. Tyle dzieci do odwiedzenia, tyle kominów przez które trzeba wejść i rozdać prezenty. Do tego potrzebna jest olimpijska kondycja.

Pomóż Mikołajowi utrzymać formę na najwyższym poziomie i przejdź z nim wyjątkowo trudny tor. Kieruj jego poczynaniami. Ruszaj do przodu, cofaj, stawaj, skacz… Wszystko w zależności od okoliczności. Nad wodą trzeba przeskoczyć nie dotknąwszy pingwina, lepiej nie wpaść w łapy Yeti . Każde takie spotkanie zabierze Ci jedno z trzech serduszek. Nie trać czujności bo pozornie niegroźny bałwan ma śmiercionośną marchewkę, która może zrobić krzywdę. Unikaj niebezpieczeństw ale zdobądź i zbierz wszystkie możliwe bombki w drodze to wyjścia. Poprowadzi Cię ono do kolejnego, trudniejszego i jeszcze fajniejszego poziomu. Czy uda Ci się przejść wszystkie etapy?

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Święta, i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn