GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Przygoda Żabki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.50
/10 (liczba ocen:
2
)

Przygoda Żabki (Frog Dares) – to super gierka dla dzieci, które lubią gry platformowe. Żabka – bo ona jest główną bohaterką gry – ma za zadanie zebrać skarby z całej planszy łącznie z Sekretnym Garncem pełnym złota, a następnie dotrzeć do wyjścia oznaczonego kwiatową bramą. Ale ta nasza bohaterka to nie taka zwykła żabka, ale prawdziwy łowca, na którego drodze staje wiele przeciwności. Jak sobie z nimi radzi?

Jeśli tylko ktoś stanie jej na drodze to potrafi sobie z nim w mgnieniu oka poradzić za pomocą… języka. Jeśli na jej drodze pojawi się jakiś owad lub pajączek, ta natychmiast decyduje się go zjeść – aby to zrobić wybierz klawisz X.

Sama gra i otoczenie, w którym porusza się żabka są naprawdę piękne. Kolorowe tło i postacie owadów są niezwykłe, dlatego z wielką chęcią zapraszam Was do tej bajkowej i malowniczej krainy. A jeśli lubicie gry z żabkami to zapraszam także do gry Skacząca Żabka.

Sterowanie:

Chodzenie – przy pomocy strzałek w lewo / w prawo,
Skakanie – strzałka w górę, klawisz C lub Spacja (jak komu wygodniej:)),

Używanie języka – klawisz „X” lub przy pomocy myszki. Czasami w grze pojawia się bonus w postaci różowej trąbki. Jeśli ją zbierzemy to wydłuży nam się język.

Bonusy:
Serce – doładowanie życia,
Papryczka – przyspieszenie.

Powodzenia Żabko nie daj się owadom i pajączkom! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn