GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ptasie Miasteczko


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Ptasie Miasteczko (Bird’s Town) – pomóż tym sympatycznym ptaszkom nie wpaść w wprost w pazurki kota, który czai się w pobliżu. Aby to zrobić musisz wszystkie je uwolnić poprzez odpowiednie dopasowanie. Z naszego działka (katapulty) na dole ekranu wystrzeliwujemy ptaszka o pewnym kolorze – ten zagnieżdża się gdzieś w sznurku ptaków podążających ku pułapce. Jeśli przynajmniej trzy tego samego koloru znajdą się koło siebie, to odlecą i pozostaną wolne, a nasz sznur ptaszków się skróci. My dostajemy za to punkty, ale przede wszystkim mamy satysfakcję z uratowania tych miłych, kolorowych stworzonek.
Z czasem jednak (w kolejnych levelach) pojawiają się utrudnienia jak np. nowe kolory ptaków, jaja, jaja w łańcuchach. Nie ma się jednak czym martwić ponieważ za dobrą grę zostajemy wynagrodzeni wieloma bonusami takimi jak: bomba, cofanie czy zatrzymanie pędzących ptaszków.
Gdy uda nam się uwolnić wiele ptaszków naraz dostajemy bonusy (Combo) w postaci spadających diamentów i monet, które możemy łapać aby zebrać jak najwięcej punktów.

Sterujemy – przy pomocy myszki. Celujemy i strzelamy ptaszkiem w danym kolorze w odpowiednie miejsce.
Spacja – przy jej pomocy zmieniamy kolor ptaszka umieszczonego w katapulcie.

Play – aby zacząć grę.

Miłej zabawy! Uratuj ptaszki! 🙂 BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Zuma i .Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn