GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Puchar dla Krówki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Puchar dla Krówki – pomóż krówce zdobyć nagrodę w postaci pucharu. W odpowiednim miejscu na ekranie umieść strzałki (tam gdzie krówka ma skręcić), a następnie kliknij Go!. Wtedy krówka pójdzie według wskazań strzałek, tam gdzie ją zaprowadzą. Musimy tak ustawić strzałki aby krówka dotarła do celu, czyli do pucharu. Do dyspozycji mamy – w zależności od skomplikowania planszy – różne ilości i na różne sposoby skierowane strzałki.

Pamiętajcie, że początkowe plansze są łatwe, ale z każdą kolejną planszą przed krówką i przed nami coraz trudniejsze zadanie. Jednak nie macie się co martwić, bo pewnie jesteście ekspertami w takich logicznych gierkach. Pomóżcie więc przejść tej krówce wszystkie plansze i zdobyć wszystkie puchary. Przed Wami świetna zabawa z sympatyczną krówką w roli głównej. A widzieliście kiedyś krowę na żywo? Staliście z nią oko w oko? Jeśli tak to wiecie jakie piękne rzęsy mają. Niejedna dziewczyna zazdrości im tego. A jeśli chcecie zrobić komuś psikusa z krową w roli głównej, zapytajcie się kolegi lub koleżanki: „Co pije krowa?” – na pewno odpowiedzą, że mleko! 🙂

Go! – start krówki,
Stop – zatrzymanie,
Run – przyspieszenie (bieg),

Na samym początku gry:

Starten – aby rozpocząć grę,
Level Code – każdy z leveli zawiera kod, dzięki któremu możemy zacząć grę od miejsca (levelu) gdzie ostatnio skończyliśmy.

Miłej zabawy! życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn