GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ranch Rush


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Ranch Rush – Zagraj w farmera! Jesteś hodowcą roślin i zwierząt. Hodujesz kwiaty, pomidory, kukurydzę, winogrona i inne rośliny. Dbasz o nie w taki sposób, aby plony były jak najbardziej okazałe. Na początku kupujesz odpowiednie nasiona, w zależności jaką roślinę chcesz wyhodować. Zasiewasz, podlewasz i czekasz aż urosną. Od czasu do czasu należy nasze roślinki spryskiwać emulsją do odstraszania owadów. W twoim gospodarstwie nie powinno zabraknąć także zwierząt i owadów: krowy, owce, strusie, kury, pszczoły i inne. Na twoje hodowlane zwierzęta musisz zwracać się szczególną uwagę. Potrzebują one odpowiedniej pielęgnacji (np. strzyżenie owcy) i konkretnego pożywienia.

Gra posiada kilka poziomów, przechodzi się ją teoretycznymi tygodniami. W ciągu całego tygodnia pracujemy dla klientów, którzy odkupują od nas zasoby. W ten sposób zarabiamy i możemy kupić w sklepie np. nowe zwierzęta, nasiona czy konkretne narzędzia. Ranch Rush to gra wciągająca od samego początku. Bardzo dobra grafika i klimatyczna muzyka sprawia, że miło spędzamy z nią czas!

Sterowanie w grze odbywa się przy pomocy myszki. Klikamy na odpowiednią rzecz, której potrzebujemy, a następnie ją wykonujemy np. klikamy na nasiona, następnie na wydzielony kawałek ziemi, potem (gdy urosną) na skrzynki i magazyn.

Start New Ranch – aby rozpocząć grę,

Zagraj też w drugą fantastyczną część Ranch Rush 2 Online

Powodzonka! Zadbaj o swoje ranczo i uzyskaj jak największe zyski! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Farma i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn