GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rebus dla Dzieci


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Rebus Dla Dzieci – Do tej gry dla dzieci nie będzie trzeba nikogo namawiać. Mam nadzieję:). Bo któż z nas nie lubi rozwikływać zagadek, rebusów, krzyżówek, odkrywać sekretów i haseł itd… Przedstawiona tutaj gierka na pewno jest skierowana jest dla małych dzieci, ale przyznam, że czasem i starsi mogą mieć kłopot z odgadnięciem wszystkich haseł w krótkim czasie.

Dlatego gdy już zgadniecie i rozwiążecie cały rebus warto do tej zabawy zaprosić rodziców, starsze rodzeństwo czy kolegów, aby oni też mogli sprawdzić się w tym zestawie zagadek. Pamiętajcie, że czasem na obrazku jest jakaś strzałka wskazująca na konkretny element lub jakąś część ciała tego co widać. Mogą również występować zdrobnienia nazw, dlatego musicie kombinować na wiele sposobów i zapewniam Was, że w żadnym rebusie nie ma żadnego błędu. Wszystko da się odgadnąć.

Sterowanie – klikamy na pole obok „OK” i wpisujemy po kolei brakujące części hasła, a gdy jest kompletne klikamy OK.

Gra uczy dzieci logicznego myślenia, spostrzegawczości – szczególnie zalecana dla dzieci. Inne zagadkowe rebusy znajdziecie tutaj Mistrzowskie Rebusy od BobiBobi zrobione na okoliczność Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Kochani! życzę Wam miłej i zagadkowej:) rozrywki!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci i Gry Rebusy

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn