GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Restauracja Emily: Święta


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Restauracja Emily: Święta (Delicious – Emily’s New Beginning – Christmas Edition) – świąteczna odsłona popularnej gry o przygodach sympatycznej właścicielki restauracji – Emily.

Paige już podrosła, dlatego Emily postanowiła znowu otworzyć swoją restaurację. Jeśli pamiętacie sposób sterowania z poprzednich gier z Emily pomińcie tutorial i weźcie się od razu do gry. Podpowiadamy jednak, że aby obsłużyć klienta musicie spojrzeć na jego zamówienie, a następnie kliknąć daną rzecz na ladzie (niekiedy będziecie musieli połączyć kilka składników, żeby stworzyć ciasto). Gdy będzie gotowa, podajcie ją klientowi i kliknijcie na kasę, żeby zabrać od niego pieniądze. Pamiętajcie o obsłudze klientów siedzących za stołami i postarajcie się utrzymać wszystkich w dobrych nastrojach. Dodamy jeszcze, że przedstawiamy wam wersję demo, natomiast całą grę możecie po prostu pobrać.

Zagraj też w:
Restauracja Emily: Początek
Zakochana Emily

Sterowanie – za pomocą myszki.

Udanej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Restauracja, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn