GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Restauracja Ratatuj


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Restauracja Ratatuj (Ratatouille*) – Ten rodzaj gry dla dzieci już dawno nie gościł na mojej stronie. To ciekawa i lubiana przez wszystkie dzieci koncepcja gry restauracja, która przenosi nas do Paryża do lokalu o tytułowej nazwie.

Naszym zadaniem jest posadzić klientów przy wolnych stołach, a następnie obsłużyć wedle życzenia. Gdy zauważymy klienta w drzwiach klikamy na krzesło aby tam posadzić gościa. Jeśli nie mamy czasu to nie musimy jednak rozsadzać wszystkich gości od razu. Następnie goście gdy już wiedzą czego sobie życzą przystępują do składania zamówienia – wtedy klikamy na potrawę aby do działań przystąpił kucharz i „przysłał” odpowiednie danie. W następnym kroku zanosimy potrawę – klikamy na potrawę i potem na gościa. Jeśli nad gościem pojawi się symbol Euro kliknij na niego aby klient mógł zapłacić.
Uwaga! Musimy uważać, bo gdy na talerzu pojawi się szczurek Emile stracimy pieniążki, więc takiej potrawy nie klikamy.

Cel – zarób wymaganą kwotę zanim skończy się czas,
Pieniądze – zarobiona kasa.
Musimy uważać na uciekający czas Pozostały czas.

Powodzenia! URat(ta)uj restaurację!:) BobiBobi

* Ratatouille (czytaj: ratatuj) – potrawa warzywna pochodząca z Prowansji (Francja). Głównymi składnikami tego śródziemnomorskiego dania są warzywa takie jak: bakłażan, cukinia, papryka, cebula i pomidory. W skórcie to takie warzywne leczo.;)

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn