GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Robaczek i Malinki

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Robaczek i Malinki (Red Bug’s Puzzle) – pomóż robaczkowi zjeść malinki i dostać się do wyjścia oznaczonego flagą. Naszym zadaniem w każdym z leveli jest znalezienie i utorowanie sobie drogi do wyjścia przy pomocy drewnianych klocków, zjadając przy okazji smaczne owocki.
Nasz bohaterski robaczek idzie tam gdzie go nogi niosą – przed siebie i to my mamy mu pomóc znaleźć właściwą drogę, co bywa trudne zwłaszcza gdy na naszej drodze pojawią się wrogie owady. Jednak i z tym możemy sobie poradzić używając drewnianych klocków. Klocki możemy przestawiać tam gdzie nam pasuje byleby tylko robaczek był zadowolony tzn. aby doszedł do celu. Mamy do dyspozycji ich różne kształty i wielkości np. małe kwadratowe, wysokie pionowe, szerokie poziome i inne. Wykorzystujemy je w zależności od potrzeby klikając na klocek i przeciągając w odpowiednie miejsce.

Co może spotkać robaczka (czego unikać!):
– może zostać zgnieciony przez drewniany lub trawiasty klocek,
– może zostać zjedzony przez złe owady,
– może się utopić,
– robaczek może naraz pokonać najwyżej jeden mały stopień drewniany lub z trawy,
– przed dotarciem do celu musi zjeść malinki, nie możemy pozwolić aby malinki zjadł nam inny robal :).

Start Game – aby rozpocząć grę,
Instructions – instrukcja z obrazkiem,
Select Level – wybieramy level i do dzieła! Na początku wszystki levele są zablokowane, ale gdy przejdziemy np. 3 i na czwartym zginiemy to możemy zacząć od tego levelu na którym polegliśmy:). Wtedy wszystkie które przeszliśmy do tej pory są odblokowane.

Sterowanie – za pomocą myszki przesuwamy drewniane bloczki (klikamy, przeciągamy i puszczamy) i torujemy drogę dla naszego robaczka.

Miłego grania i powodzenia! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Przygodowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn