GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Romeo! Gdzie jesteś?


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Romeo! Gdzie jesteś? (Romeo Wherefore Art Thou?) – naszym zadaniem jest pomóc dzielnemu młodzieńcowi o imieniu Romeo odnaleźć ukochaną Julię i nareszcie pokazać jej jak bardzo ją kocha. Misja nie jest jednak łatwa ponieważ na naszej drodze staje sporo niebezpieczeństw takich jak dziki, kościotrupy itp.. Na naszej drodze spotykamy także gadżety za które otrzymujemy zapłatę w postaci punktów – są to np. książki zamknięte w bańkach mydlanych. Obowiązkowymi elementami jakie musimy odnaleźć i zebrać są róże – tylko wtedy przejdziemy do kolejnego poziomu. Możemy także zbierać serduszka, które dodają nam dodatkowe życia.
Na zakończenie poziomu ukaże nam się gratulujący nam William Szekspir (ang. Shakespeare) oraz napis Next Act, który (jeśli zebraliśmy odpowiednią ilość róż) oznacza, przejście do kolejnego poziomu.

Sterujemy – strzałkami:
w prawo – Romeo porusza się w prawo,
w lewo – porusza się w lewo,
w górę – skok,
Play Game – aby rozpocząć grę,

Dlaczego Romeo i Julia?
Romeo i Julia to tytuł, a zarazem główni bohaterowie sławnego dzieła Williama Szekspira. Autor przedstawia historię zakochanych Romea i Julii oraz konflikt dwóch skłóconych rodzin – z jednej pochodzi Romeo – ród Montecchich, z drugiej Julia – ród Capulettich. Historia ma miejsce w Weronie we Włoszech. Opowiem Wam kawałek:
Pewnego razu, w nocy Romeo udaje się pod balkon Julii i wyznaje jej miłość (ależ to romantyczne:)). Julia nie wie jednak, że to jest Romeo i odpowiada na to, że już wybrała i jedynym, którego naprawdę kocha jest kawaler z rodu Montecchich… Romeo zwątpił przez chwilę, jednak w tym samym momencie dowiedział się, że to on jest tym wybrankiem – on Romeo Montecchi. Och jakaż była radość tego młodzieńca, który dowiedziawszy się o miłości Julii ujawnia się i wyłania się z ciemności. Na drugi dzień zakochani w ukryciu przed zwaśnionymi rodzinami biorą ślub…
Los nie jest łaskawy dla zakochanych, bo na drodze do ich szczęścia znów stają rodowe waśnie. Na zakończenie jednak rody godzą się, a Romeo i Julia już na zawsze pozostają ze sobą i na zawsze są w sobie zakochani. Na zawsze…

Ruszaj więc w drogę Romeo! Gdzieś tam czeka ukochana Julia! Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe i Gry Walentynki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn