GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rufus Snowboard


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Rufus Snowboard – pomóż Rufusowi zjechać na desce! Na początek wybieramy jedną z trzech dostępnych desek snowboardowych, a następnie zjeżdżamy na sam dół czyli do miejsca oznaczonego flagą jako Meta. Musimy to zrobić w jak najkrótszym czasie przy okazji omijając wszelkiego rodzaju przeszkody i zbierając bonusowe punkty.

Przeszkody – to między innymi choinki, kamienie i śniegowe potworki – gdy ich nie omijamy tracimy punkty. Potworki możemy jednak unicestwić i jeszcze zarobić na tym dodatkowe punkty rzucając w nie śniegiem czyli hamując Strzałka w lewo lub przeskakując je Spacja. Przeskakujemy także kamienie.
Pochylone drzewo – to także przeszkoda którą możemy dzięki której możemy zarobić dodatkowe punkciki. Aby przejechać nie dotykając jej, ale jadąc wprost na nią musimy nacisnąć przyspieszenie czyli Strzałkę w prawo.

Bonusy – do bonusowych obiektów należą:
Bałwanek – na którym możemy się fajnie stoczyć na dół,
Skocznia – dzięki której możemy wzbić się w powietrze a’la Małysz. Będąc w górze możemy wykonać powietrzne akrobacje zdobywając dodatkowe punkty naciskając klawisze 1, 2 lub 3. Musimy jednak wylądować na czas:).
Zielona Flaga – dzięki niej zdobywamy dodatkowy czas.

Sterowanie – odbywa się przy pomocy strzałek na klawiaturze oraz Spacji:
w górę lub w dół – skręt przy pomocy którego omijamy przeszkody i zbieramy bonusy,
w prawo – przyspieszamy i schylamy się,
w lewo – hamujemy i rzucamy śniegiem,

Score – liczba zdobytych punktów,
Czas – pokazany na śniegowej kuli mówi nam ile mamy czasu na przejechanie drogi w danej planszy. Jeśli nie pokonamy planszy w tym czasie „brutalnie” kończymy grę:). Za przejechanie trasy w jak najkrótszym czasie także otrzymujemy punkty,
Level – mówi nam który to level, mamy ich do przejechania aż 10,

Ach to śnieżnO ZimowE SzaleństwO…!;) Powodzonka! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Sporty Zimowe, Gry Wyścigi, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn