GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rzuty Karne Niemcy 2006


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Rzuty Karne Niemcy 2006 (Shootout) – w grze chodzi o to, aby pokonać bramkarza z rzutu karnego. Rzecz dzieje się na Mundialu w Niemczech i o miano najlepszej rywalizują 32 drużyny. Twoim zadaniem jest tak kopnąć futbolówkę, aby umieścić ją w siatce. Aby to zrobić musisz w odpowiednim momencie złapać kursor (Director) i przytrzymać. Im dłużej przytrzymamy tym mocniejszy oddamy strzał – ale można też przesadzić i „przestrzelić”, czyli kopnąć tak mocno, że piłka przeleci nad bramką. W grze tylko strzelamy, nie bronimy rzutów karnych.

Gramy turniej tak jak na prawdziwych mistrzostwach z tym, że w każdym meczu musimy zdobyć odpowiednią ilość bramek, aby wygrać np. 3 na 6 strzałów. Im słabszą drużyną gramy, tym bardziej musimy się postarać, czyli zdobyć odpowiednią ilość bramek na większą liczbę strzałów.

Możecie zorganizować sobie taki turniej na podwórku z przyjaciółmi. Każdy z Was może być drużyną i strzelajcie sobie na wzajem rzuty karne. Jest to fajna zabawa szczególnie kiedy jakieś mistrzostwa piłki nożnej są w telewizji, mamy wtedy wielką ochotę na granie, a że ruch to zdrowie, to fajnie się poruszać. Póki co zorganizujcie sobie taki turniej razem w tej grze, niech każdy z Was gra po kolei, a okaże się kto jest Królem Strzelców.

Sterowanie – za pomocą myszy.

Zdobycia wielu brameczek życzy Wam.. BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn