GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rzuty Karne – Polska i Ukraina 2012


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Rzuty Karne – Polska i Ukraina 2012 (Penalty Shootout 2012) – jak Mistrzostwa Europy to sportowe gry dla dzieci, a wśród nich bardzo lubiane przez wszystkich rzuty karne. Podczas gdy Polska i Ukraina goszczą piłkarzy z całej Europy na turnieju piłki nożnej, my możemy zabawić się i rozegrać własne Euro’2012.

Rozgrywamy je na trochę prostszych zasadach, jednak założenie i cel są takie same wygrać wszystkie mecze, dotrzeć do finału i zdobyć upragniony puchar. Spośród 16 drużyn wybierz tą, której kibicujesz (mam nadzieję że będzie to Polska:) ) i przystąp do rywalizacji z innymi reprezentacjami. Na początku grasz w fazie grupowej (3 mecze), a gdy uda Ci się przejść dalej (wyjść z grupy) zagrasz w fazie turniejowej i będziesz na najlepszej drodze aby osiągnąć finał.

W grze na zamianę strzelamy karne i je bronimy. Oczywiście w każdym kolejnym kroku jest coraz trudniej (stopień trudności zależy także od jakości drużyny na jaką trafimy).

Dzięki tej grze możecie razem z przyjaciółmi zorganizować sobie swój własny turniej piłki nożnej. Grajcie na zmianę i zapisujcie wyniki. Zobaczycie kto okaże się najlepszym strzelcem, a kto super bramkarzem.

Sterowanie:
– gdy strzelasz – użyj Myszki lub Spacji, aby wycelować i oddać strzał w odpowiednim momencie.
– gdy bronisz – kliknij na rękawice, aby złapać piłkę.

A więc… Do dzieła! Czas na Euro!!! Polska! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn