GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Rzuty Wolne Euro’2012


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Rzuty Wolne Euro’2012 (Euro Free Kick 2012) – Na początek wybierz drużynę, którą chciałbyś zagrać w Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie. Walcz dzielnie i na zmianę zdobywaj wspaniałe gole i broń strzały Twoich przeciwników.
Ta fajna, sportowa gra dla dzieci sprawi, że poczujesz się jak w środku Mistrzostw Europy na stadionie pełnym wspaniałego dopingu, emocji, świateł i fleszy. Do wyboru mamy jedną z 16 najlepszych drużyn Europy i to nią będziemy walczyć o najwyższe trofeum poczynając od fazy grupowej, poprzez fazę pucharową aż do wielkiego finału.
Rzut wolny to sytuacja w piłce nożnej, w której po przewinieniu zawodnika (faulu, zagraniu ręką), czy też po spalonym sędzia zatrzymuje grę i każe ją wznowić drużynie poszkodowanej z miejsca, w którym popełniono wykroczenie. Faul, po którym odbywa się rzut wolny bezpośredni, musi mieć miejsce poza obszarem pola karnego rywala, gdyż w przeciwnym wypadku sędzia dyktuje rzut karny. Mur utworzony z piłkarzy drużyny przeciwnej musi być oddalony od piłki o 9,15 metra (10 jardów) w momencie wykonywania rzutu wolnego.
Sterowanie
– strzelamy – przy pomocy myszki ustalamy kierunek i siłę strzału oraz podkręcenie piłki
– bronimy – poprzez kliknięcie rzucamy się w odpowiednią stronę korzystając z intuicji lub małej podpowiedzi.

Drogie dzieci, mam nadzieję, że ten rodzaj gry przypadnie Wam do gustu i nie poprzestaniecie tylko na graniu w nią, ale także w inne sportowe gry dla dzieci na BobiBobi. Szczególnie jednak zachęcam Was do skrzyknięcia kilku kumpli i pogrania na świeżym powietrzu w prawdziwą piłkę nożną z pięknymi brameczkami z rzutów wolnych.

Powodzenia! fajnych goli! ..i oczywiście zdobycia Mistrzostwa Europy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn