GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Salon Manicure Arielki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Salon Manicure Arielki (The Little Ariela Manicure Saloon) – Słona woda może niekorzystnie wpłynąć na stan paznokci, jeśli zaraz po wyjściu z wody nie opłucze się ich w słodkiej wodzie. Arielce to nie groziło, póki jako syrenka była przystosowana do morskich warunków.

Sytuacja mogła się zmienić wraz z magiczną odmiana Arielki.  Na szczęście Ariel wie, jak dbać o paznokcie w każdych warunkach. Problem polega na tym, ze dziewczyna jest bardzo zabiegana i gna od przygody do przygody. Nam udało się ją złapać na chwilę i zaprowadzić do Spa dla paznokci. Na pewno przyda im się odrobina luksusu. Oczywiście Arielka już gdzieś by ruszyła i dlatego musimy się pospieszyć. Przede wszystkim trzeba pilnować wykonywania w kolejności następujących po sobie czynności pielęgnacyjno-kosmetycznych. Pomocna rączka wskaże, co należy brać z półek i co po kolei czynić. Od nałożenia maseczek, poprzez nadanie paznokciom ładnego kształtu a na szalonych wzorkach i kolorkach lakierów kończąc. Z takimi paznokciami można się wreszcie z dumą pokazać na królewskim dworze, tak morskim, jak i ziemskim.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, Gry na Tableta i Smartfona, i Gry Pielęgnacja

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn