GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Salon Paznokci


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Salon Paznokci (Nail Salon) – Jak gry dla dziewczyn to koniecznie z Salonem Paznokci. Wciel się w Manicurzystkę i zrób takie paznokcie, żeby Ci koleżanki pozazdrościły.

Zabawę zaczynamy klikając Play co przeniesie nas do salonu paznokci, gdzie będziemy się „wyżywać” artystycznie na rączkach. Jak w prawdziwym salonie manicure dostępnych mamy wiele opcji: wybieramy kolory, długość paznokci, ozdobniki i pierścionki. Gdy zrobimy jedną dłoń czeka na nas jeszcze druga.
Gdy zakończymy zadanie czyli pomalujemy i przyozdobimy paznokcie u obu rąk klikamy Done aby zobaczyć efekt końcowy.

Sterujemy – przy pomocy myszki,

Jeszcze jedna ważna sprawa Zmywacz (Remover) – gdy chcemy usunąć lakier z paznokci.

A Wy lubicie malować sobie paznokcie? Oczywiście nie należy robić tego do szkoły, ale w weekend lub jak mamy jakieś fajne wyjście na imprezkę z przyjaciółkami, urodzinowe przyjęcie  czy inne okazje są świetne na pomalowanie swoich paznokci u rąk i u nóg. Możecie zaczerpnąć pomysłów z tej gry i następnym razem wypróbować takie wzorki jak tutaj. Jest wiele technik malowania paznokci, niekończące się wzorki, kolory lakierów właściwie to tylko wyobraźnia ogranicza Was. A jeśli wolicie malować paznokcie komuś, to może czas pomyśleć o szkołach kosmetycznych i rozpoczęciu kariery makijażystki lub kosmetyczki. Dbać o wygląd innych i widzieć zadowolenie w ich oczach, to coś wyjątkowego. A stanie się osobistą makijażystką jakiejś sławnej gwiazdy to niezła praca.

Zobacz także:
MakeUp Mania
Gry Dla Dzieci

Maluj! Ozdabiaj! Baw się! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki i .Gry Pielęgnacja

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn