GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Salon Spa Sary


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Salon Spa Sary (Sara’s Super Spa) – każda z dziewczyn na pewno kiedyś marzyła żeby pracować w spa. Przedstawiam Wam grę dla dzieci w któej będziemy właśnie wirtualnie pracować w takim SPA z prawdziwego zdarzenia. To będzie super przygoda.

Sara W tej grze możecie pomóc Sarze, która właśnie otworzyła swoje wymarzone spa. Zróbcie co w Waszej mocy, aby biznes jak najszybciej stał się najpopularniejszym salonem piękności w okolicy.

Praca w Spa jest dosyć wymagająca, ponieważ klientki, które odwiedzają to miejsce chcą doznać w nim prawdziwej przemiany. Razem z Sarą musisz zrobić wszystko, aby każda klientka była zadowolona. A każda dziewczyna będzie miała inne potrzeby i przyjdzie na różne zabiegi. Im szybciej zajmiesz się klientkami, tym więcej pieniążków zarobisz. Ale pamiętaj, że zadowolenie klientki jest najważniejsze. Jeśli nie będzie zadowolona, to w ogóle nie zapłaci. Wyraz twarzy Sary będzie wskazywał czy dobrze Ci idzie…
Każdego dnia pracy w spa będziesz musiała uzbierać określoną ilość pieniędzy. Zobacz czy dasz radę przepracować wszystkie dni. Kiedy przejdziesz całą grę, możesz ją powtórzyć na wyższym, trudniejszym, poziomie. Zobacz jak zarządzać dużym spa, jak być menedżerem i nadzorować pracą ludzi.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Trzymam kciuki i Miłej przygody w Spa! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Pielęgnacja i .Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn