GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Samolotowy Zawrót Głowy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Samolotowy Zawrót Głowy (Plane Merge) – To będzie niezła jazda bez trzymanki, a raczej niezły lot, bo nie samochody a samoloty są tu na pierwszym planie.

Przed Tobą szansa stworzenia wymarzonej floty samolotowej i okazja do zdobywania punktów i kasy. Oczywiście nie otrzymasz tego wszystkiego na tacy. Należy się troszkę postarać i pomyśleć nad rozwojem firmy. Na początku nasz środki na to aby zakupić jeden zielony i uroczy samolot. Nie jest on może najszybszy ale dzięki niemu możesz zarobić na drugi zielony samolot. Puść go tylko w ruch aby mógł przekroczyć metę i zasilić Twoje konto. Jeśli będziesz mieć już drugą sztukę, możesz zdjąć z pasa samolot na miejsce postojowe. Połączając dwa takie same samoloty tworzysz jeden ale szybszy i nowocześniejszy. I jego też możesz puścić na pas aby zarabiał. Obierz taktykę rozwoju, zdobywaj punkty i nowe maszyny ale pamiętaj, że każda z nich ma swoją wytrzymałość i nie może latać w nieskończoność.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Logiczne, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Pary, Gry Strategiczne, Gry Symulacje, i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn