GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Sanie Księżniczki Elsy


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Sanie Księżniczki Elsy (Girls Fix It: Eliza’s Winter Sleigh) – Czas na rozkoszną jazdę saniami. Piękne widoki, skrzący śnieg i biało, wszędzie biało. Musimy tylko ogarnąć temat sań i w drogę.

Elsa posiada w swej kolekcji różnorodne sanie. W końcu to królowa Krainy Lodu, a w takich warunkach pogodowych sanie to podstawa transportu. Jedne z nich na pewno będą idealne do przejażdżki, tylko trzeba je nieco naprawić. Z jakiegoś powodu ich wygląd zostawia dużo do życzenia. Może za długo stały na mrozie nie używane?  Zakasujemy rękawy i zabieramy się do pracy. Dołącz do nas aby renowacja szła wartko. Napraw uszkodzenia, załataj wszelkie dziury i wyrównaj koloryt. Po przeprowadzeniu wstępnej renowacji zabierzmy się za nadanie saniom nowego wyglądu. Dzięki szerokiemu wachlarzowi kolorów, naklejek i ozdób sanie będą sprawne i piękne. Godne prawdziwej królowej. W drogę.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Dziewczyn, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Święta, Gry Symulacje, Gry Znane Postacie, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn