GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Skarby Alladyna


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Skarby Alladyna (Treasures of Alladin) – gra dla dzieci w której układamy puzzle tak aby znalazły się trzy w jednej linii, a raczej w jednym trójkącie:). Prawda, że brzmi zachęcająco?

Nazwa gry brzmi pewnie dość tajemniczo, ale również bardzo zachęcająco, bo któż z nas nie chciałby mieć dla siebie Skarbów Alladyna. Ciekawe jakie to będą skarby? Swoja ciekawość musicie zaspokoić grając w grę, bo z niej dowiecie się jakie kosztowności mam dziś dla Was!

W grze mamy do czynienia z pięknymi i kosztownymi kamieniami. Mieniące się szmaragdy i rubiny to coś co wszyscy uwielbiamy. Zadanie w grze wydaje się być dość proste. Chodzi o to, żeby ułoży trzy kamienie tego samego koloru w trójkącie, czyli żeby stworzyły trójkąt. Wtedy znikną, na ich miejsce pojawią się nowe, a trójkąt, który wyszedł zmieni kolor swojego pola. Do następnego poziomu gry przechodzisz wtedy kiedy uda Ci się zaznaczyć wszystkie trójkąty w całej figurze jaką widzisz na ekranie gry. Podejmijcie wyzwanie Alladyna! I zgarnijcie jego skarb!

Sterowanie – klikamy myszką, aby kamienie się przestawiły.

Dobrej zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Puzzle i .Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn