GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Skarby Goblinów


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Skarby Goblinów – to fantastyczna, przygodowa gra dla dzieci w której zbieramy skarby. Platformówka, która przenosi nas w niesamowity świat Goblinów i ich fantastycznych i niedostępnych dla zwykłych śmiertelników skarbów.
Wcielasz się w postać Elfa, którego zadaniem jest zebrać z planszy wszystkie monety a przede wszystkim odnaleźć klucze dzięki, którym przedostanie się dalej. Używaj wszystkich dostępnych funkcji i udogodnień aby jak najszybciej i najsprawniej pokonać kolejne plansze. Do dyspozycji masz np. Berło Króla Elfów, poprzez użycie którego tymczasowo zamrażasz wrogie stworki. Możesz się także teleportować z miejsca na miejsce za pomocą specjalnego Teleportera. Zebranie wszystkich kluczy gwarantuje otwarcie bramy, ale aby zebrać klucze musimy je znaleźć i wydobyć. Pomogą nam w tym dźwignie, które napotykamy na swej drodze.

Sterowanie Elfem – przy pomocy strzałek na klawiaturze, spacją robimy inne rzeczy jak strzelanie, czy przesuwanie dźwigni..

Powodzenia Łowco Skarbów! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dziewczyn, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn