GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Skarby Piratów

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Skarby Piratów to gra dla wszystkich dzieci, które interesują morskie wyprawy i przygody z piratami gdzie do zdobycia mamy upragnione skarby. Wcielasz się w postać małego podróżnika – łowcy skarbów, który bardzo nie lubi gdy stają mu na drodze piraci. Nasz bohater walczy z nimi od zarania dziejów i próbuje za wszelką cenę „wyrwać” im jak najwięcej zagrabionych wcześniej przez piratów kosztowności. Aby to zrobić musisz być sprytny – powiem więcej sprytniejszy od piratów i ich ptaszyska oraz ośmiornice, które skrzętnie tych skarbów pilnują. Ale w walce z piratami nie jesteśmy tak bardzo osamotnieni gdyż z pomocą przychodzi nam np. fajna broń – zamrażacz, który na chwilę pozbawia naszych wrogów poruszania się oraz tarcza dzięki, której przez chwilę stajemy się odporni na ataki.
Sterujesz naszym bohaterem strzałkami na klawiaturze przy okazji zbierając złoto, bonusy oraz apteczki. Za kosztowności dostajemy punkty, apteczki – wiadomo reperują nam zdrowie, zaś zebrane bonusy otwierają nam drogę do kolejnego etapu gry.

Powodzenia w zbieraniu skarbów i w walce z piratami!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Platformowe, Gry Przygodowe, i Gry Zbieranie i Łapanie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn