GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ślimaczek Bob na Bezludnej Wyspie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Ślimaczek Bob na Bezludnej Wyspie (Snail Bob 8) – kolejna, fantastyczna część przygód ślimaczka Boba, który tym razem przenosi się na bezludną wyspę – tylko czy aby na pewno jest ona bezludna? Fajna, przygodowa gra dla dzieci.

Bob Wczasowicz? Nasz ślimaczek po wielu perturbacjach w poprzednich częściach takich jak Ślimaczek Bob oraz Świąteczny Ślimaczek Bob postanowił w końcu wypocząć. A gdzie najlepiej wypocząć jak nie na wyspie z dala od cywilizacji i codziennej rzeczywistości… I wszystko byłoby piękne gdyby okazało się, że wyspa ta rzeczywiście nie jest zamieszkała.

Zobacz jakie wyzwania będzie musiał podjąć nasz oślizły, zielony i zarazem bardzo sprytny przyjaciel. Pierwsze plansze to wiadomo – rozpoznawanie terenu i zapoznawanie się z potencjalnymi zagrożeniami. Jednak im dalej w las.. a raczej w dżunglę tym Bobowi będzie gorzej dostać się do upragnionego wyjścia. Tym bardziej, że po drodze czeka sporo zasadzek i wrogich stworzeń gotowych pożreć lub w inny sposób unicestwić naszego bohatera.

Sterowanie: klikamy myszką.

W dziczy czeka na Was i na Boba sporo wyzwań!
Zatem Powodzenia! BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Snail Bob, i Gry Znajdź Drogę

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn