GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ślimaczek Bob: Urodziny Dziadka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Ślimaczek Bob: Urodziny Dziadka (Snail Bob 2) – Przygodowa gra dla dzieci w której znów mamy do czynienia z sympatycznym ślimaczkiem o imieniu Bob. Zarówno najmłodsze dzieci, starszaki jak i dorośli będą mieli sporo wyzwań w tej wciągającej grze.

Dziadek Czeka. Sympatyczny ślimaczek o imieniu Bob wyrusza w kolejną podróż. Ty razem celem jego wędrówki będzie dotarcie do jego ukochanego dziadka, który niebawem ma urodziny. Ślimak Bob bardzo ceni sobie kontakt z rodziną i chciałby sprawić dziadkowi niespodziankę. Zobaczcie jaki prezent dla niego przygotował i pomóżcie mu pokonać trudną drogę pełną zasadzek, łamigłówek i przygód!

Obieżyświat Bob. Ślimaczek Bob przeżył już z nami wiele przygód i prawdziwy z niego obieżyświat. Często wyrusza w drogę na spotkanie z przygodą. Dzisiaj Bob siedział sobie w domku czytając gazetę, kiedy zerwał się porywisty wiatr. Otworzył okno na oścież i powyrywał kartki z kalendarza Boba. Dzięki temu nasz ślimaczek zauważył już niebawem jego dziadek będzie miał urodziny! A może to jakaś tajemnicza moc sprawiła, żeby Bob się o tym dowiedział? Kto wie. Aby zdążyć na urodziny dziadka powinien wyruszyć już teraz. Starannie zapakował piękny kwiat jako prezent i potrzebuje już tylko Twojej pomocy, aby przejść bezpiecznie całą drogę aż do domku dziadka. Zanim tam dotrzecie trzeba pokonać wiele plansz i przeciwności losu.

Sterowanie: klikamy myszką. Klikaj na przyciski lub dźwignie pojawiające się na planszy i usuń wszystkie przeszkody.

Musisz zdążyć na urodziny dziadka! Powodzenia! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Snail Bob, Gry Szukaj i Klikaj, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn