GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ślimaczek Bob


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
2
)

Ślimaczek Bob (Snail Bob) – Jak to bywa z przygodowymi grami dla dzieci i tym razem mam dla Was krótką historyjkę w której przedstawię Wam jej bohatera.

Pewnego razu domek i całe otoczenie ślimaczka o imieniu Bob zostało zniszczone przez ogromne koparki i roboty budowlane. W miejscu w którym do tej pory Bob wiódł sobie spokojne życie postanowiono wybudować ogromny supermarket i w związku z tym wysiedlono stamtąd wszystkich mieszkańców.

Tak więc i nasz bohaterski Bob musiał rzucić wszystko i wyruszyć w poszukiwaniu nowego miejsca zamieszkania. Bardzo jednak liczy na Twoją pomoc – razem z Tobą będzie mógł pokonywać wszystkie przeszkody na drodze, rozwiązywać zadania i omijać wrogów – oddać się niesamowitej przygodzie.

Ślimaczek Bob to przygodowa gra dla dzieci, które lubią wyzwania, zagadki logiczne i różnego rodzaju interakcje gdy naciskamy coś i dzieje się coś innego, gdy pokonujemy przeszkody używając dźwigni, zasuw, trampolin, mostów i innych… Ślimaczek Bob bardzo liczy na Twoją pomoc.

Sterowanie:
– myszką lub palcem – klikamy aby wykonać w grze jakieś zadanie.

Przysłowiowy „dach nad głową” to bardzo ważna rzecz w życiu każdego z nas. Gdy go mamy to troszkę tego nie doceniamy gdyż zawsze był i nie wyobrażamy sobie aby go zabrakło. O to właśnie dbają tata i mama często ciężko pracując dlatego Moi Kochani starajmy się pomagać mamie i tacie, przynajmniej w ten jeden jedyny sposób: starając się utrzymywać porządek w swoim własnym pokoiku. To tak niewiele dla nas, a bardzo wiele dla rodziców:).

Miłej Przygody ze ślimaczkiem życzy Wam
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry na Tableta i Smartfona, Gry Przygodowe, Gry Snail Bob, i Gry Szukaj i Klikaj

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn