GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Słodkie Przesuwanie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Słodkie Przesuwanie (Candy Slider) – w tej grze naszym zadaniem jest przesuwanie słodkości tak, aby znalazły się co najmniej 3 jednakowe obok siebie. Klikamy i nie puszczając przesuwamy cały rząd lub kolumnę tak, aby zbić podświetlone elementy. Po lewej stronie mamy symbole:

Duży cukierek – musimy go zapełnić, aby przejść do kolejnego levelu – zapełnia się gdy utworzymy obojętne jakie 3 lub więcej.

Małe cukierki – zapełniają się gdy zbijamy ich odpowiedniki na planszy. Np. układając 3 niebieskie cukierki obok siebie zostają one usunięte, a niebieski cukierek z lewej strony troszkę się zapełnia. Tak zapełniony niebieski cukierek możemy wykorzystać gdy na planszy będzie nam ciężko wykonać jakikolwiek ruch – klikając na niego pozbędziemy się wszystkich niebieskich cukierków z planszy. Podobnie dzieje się z innymi słodkościami.

Tak więc gra choć słodka jak najsłodsze cukierki, nie jest wcale taka łatwa. Musicie nieźle ruszyć głową, aby przejść ten i kolejne poziomy gry. Dobrze, że elementy podświetlają się, wiemy wtedy, że możemy je zbić. Na początku gry możecie próbować szukać właśnie tego podświetlenia, ale już po kilku zbiciach będziecie wiedzieć o co chodzi.

Sterowanie – myszką,
Play – aby rozpocząć grę,

Miłego zamieniania! Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn