GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Słodkości u Barbie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Słodkości u Barbie (Barbie Candy Shop) – Zapraszam do gry z Barbie wszystkie dzieci, a szczególnie dziewczynki, które lubią gry restauracyjne.

Barbie Zaprasza do wspólnej zabawy. Ty razem będziecie razem z tą uroczą blondynką podawać klientkom nowe potrawy, a raczej desery, bo słodkości nie będzie końca. Klientki odwiedzające cukiernie Barbie będą prosiły o dwa typy deserów. Kiedy najedziecie myszką na to danie, zobaczycie jakie składniki są potrzebne, aby je przygotować. Znajdźcie je na ladzie i stwórzcie z nich pyszny deser. Klikajcie na te produkty, a następnie na napis „done”. Gotowy produkt otrzymają klientki, które będą zadowolone. Oczywiście pod warunkiem, że nie będą musiały zbyt długo czekać. Ich cierpliwość jest mierzona serduszkami, które widzicie nad ich głowami. Postarajcie się, aby żadna z nich nie odeszła z pustymi rękami. Zarabiajcie pieniążki i rozkręcajcie biznes! Odnajdźcie w sobie słodki pierwiastek przedsiębiorczości i do dzieła!

Sterowanie – pryz pomocy myszki

Powodzenia życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Restauracja, Gry Strategiczne, Gry Symulacje, i Gry Znane Postacie

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn