GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Słodziutko


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Słodziutko (Sweet Candy) – Mistrz rzemiosła cukierniczego wykonał mnóstwo wielokolorowych cukiereczków. Wpadł na genialny pomysł, jak umilić czas innym. Połączenie słodyczy i pracy umysłowej może się na pierwszy rzut oka wydać niemożliwym, a jednak zostało to dokonane.

Zagraj w słodziutka i kolorową grę, której nazwa jest słodyczą sama w sobie. Na planszy ujrzysz przypadkowo rozsypane cukierki. Są one w kilku kolorach i kształtach. Na pewno masz swój ulubiony smak i kusi Cię, aby właśnie ten wybrany kolor zebrać i nabić punkty. Ale zasady zasadami. Jest zadanie do wykonania. W ciągu określonej liczby ruchów musisz usunąć z planszy podane ilości poszczególnych cukierków. Skoncentruj się na kolejnych ruchach. Ustaw w jednej linii trzy takie same słodycze. One znikną, Ty masz punkty. Jeśli będzie ich więcej, możesz dostać bonusowego cukierka. Wykorzystaj go dla osiągnięcia jeszcze lepszego wyniku.

Sterowanie – palcem (tablet) myszką (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

 

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dzieci, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Puzzle, i Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn