GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Ślubne Perypetie


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Ślubne Perypetie (Wedding Trouble) – jeśli lubicie gry dla dziewczyn, a szczególnie ubieranki, dekorowanki i zabawy w strojenie to zapraszam do tej fajnej i ciekawej gierki. Naszym zadaniem będzie wykonywać kilka bardzo różnorodnych zadań związanych z uroczystością zaślubin i samym weselem.
Na początek wybierz język klikając na flagę Polski, a następnie kliknij Graj. Potem postępuj zgodnie z instrukcją, którą przekaże Ci mała druhna. Pierwszym etapem jest dekorowanie, kolejnym ubieranie Panny Młodej, catering, wykonanie tortu, a ostatnim wykonanie zdjęć.

W międzyczasie poprzez granie w mini gierki zbierasz punkty, które będziesz wydawać na dekorowanie, strojenie i całą oprawę ślubną.

Sterowanie – intuicyjnie przy pomocy myszki, a także jeśli mamy jakieś zadanie do wykonania to odpowiedni przycisk na klawiaturze np. Spacja, Strzałki itp.

Przy okazji tej gry możecie poczuć atmosferę ślubu i tego ważnego dla każdej dziewczyny dnia. Mini gierki pokazują obrzędy i zabawy weselne, które obecne są na każdym przyjęciu, na przykład rzucanie bukietem. Panna Młoda rzuca bukiet za siebie, a za nią stoją wszystkie panienki, ta która złapie bukiet wyjdzie za mąż jako pierwsza. Dekorując salę, czy ubierając samą pannę młodą możecie poczuć się jak przed własnym weselem i zobaczyć co do siebie pasuje, jakie kolory są fajne i w jakiej sukni warto wtedy wystąpić.

Życzę Wam udanej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn