GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Soccer Shootout


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Soccer Shootout – to piłka nożna, w której gramy dwójką napastników przeciwko 1 obrońcy i bramkarzowi. Musimy tak manewrować piłką (podawać sobie, prowadzić, zwodzić) aby nie dać jej sobie odebrać. Kiedy przeciwnik przejmie piłkę, musimy konstruować akcję od początku. A czasu mamy nie za dużo. W pierwszym etapie musimy strzelić co najmniej jedną bramkę, aby przejść do etapu następnego, w 2 etapie co najmniej 2 bramki, w 3 etapie co najmniej 3 itd…

Play The Game – aby zagrać,

Sterowanie: Sterujemy zawodnikami za pomocą kursorów klawiatury (bieg w przód, w tył, skręt w prawo lub w lewo), Spacja – strzał, podanie, (przytrzymaj spację dłużej, aby zwiększyć moc). Zawodnik, który aktualnie sterujesz jest zaznaczony żółtym kółkiem.

Pamiętaj, że nie możesz wyjść poza swoją połowę boiska, a więc nie cofaj się z piłką, ale zawsze pędź do przodu. Kiedy przegrasz możesz kliknąć ‚retry match’ i spróbować zagrać ponownie. Zwracajcie uwagę na czas, kiedy się skończy, a Wy nie strzelicie wymaganej liczby bramek zakończycie grę.

A Wy lubicie grać w piłkę nożną na boisku? Jeśli jest Was zbyt mało, aby stworzyć pełne drużyny nie ma się co załamywać, bo tak jak w tej grze, możecie poćwiczyć dryblingi, uniki i sprawne podawanie piłki.

Points Scored – ilość goli,

Time Left – odliczanie czasu – masz 60 sekund,

Powodzenia, nastrzelaj duuużo GOOOLI!! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i .Gry Piłka Nożna

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn