GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Spadające Owce


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Spadające Owce (ParaSheeps) – szalona gra dla dzieci lubiących adrenalinę i mocne wrażenia. Poznaj szalone owce, które postanowiły ze sobą rywalizować w dość nietypowej jak dla nich konkurencji, mianowicie zostały mistrzyniami skoków spadochronowych. Steruj jedną z nich i zdobądź najlepsze miejsce w każdej z rund.

Tw owieczki leżały sobie leniwie na łące, kiedy to zaczęły przechwalać się co to one nie potrafią. Niestety od gadania do próby sił droga jest bardzo krótka i już po chwili były pełne zapału, aby rywalizować wspólnie w konkurencji skoków spadochronowych. Widzieliście kiedyś owcę skaczącą na spadochronie? No właśnie… To oznacza, że owce raczej nie powinny tego próbować, ale tutaj każda chce udowodnić, że jest najlepsza. Ty sterujesz jedną z nich i lepiej postaraj się, aby wygrała. Gra polega na skoku ze spadochronem i jak najszybszym wylądowaniu. Oczywiście wylądować należy bezpiecznie.

Klikamy, aby skoczyć, uwaga, aby nie popełnić falstartu, czyli czekamy aż skończy się odliczanie: ready, steady i dopiero na komendę go możemy skakać. Po skoku w odpowiednim momencie, czyli nie będąc zbyt blisko ziemi klikamy ponownie, aby rozłożyć spadochron. Cyferki odliczają jak blisko jest ziemia. Jeśli rozłożymy spadochron zbyt wcześnie, owca wyląduje bezpiecznie, ale będzie bardzo długo opadać. Jednak nie ma co czekać na ostatnią chwilę, bo można nie wyhamować przed ziemią.

Sterujemy – przy pomocy Myszki lub Spacji. Wciśnij klawisz myszki lub spację aby oddać skok, a potem jeszcze raz aby rozwinąć spadochron tuż nad ziemią.

Podejmijcie wyzwania spadochroniarek owiec! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Sportowe i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn