GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Stewardesa


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Stewardesa (Family Flights) – w tej grze wcielamy się w postać stewardesy o imieniu Shirley, której rodzina związana była z samolotami odkąd pamięta. Jej mama – stewardesa i tata – pilot poznali się w samolocie i kiedy Shirley i jej brat Flint byli małymi dziećmi ich rodzice postanowili założyć własną firmę lotniczą. Cała rodzina była szczęśliwa i podróżowała po całym świecie. Jednak pewnego razu rodzice polecieli w podróż bez dzieci w interesach. Nie wiadomo z jakich przyczyn z tej podróży nigdy nie wrócili w związku z czym mali Shirley i Flint zamieszkali z dziadkami, a firma została przejęta przez zarząd…
Po kilku latach okazało się, że zarząd nie starał się bronić interesów tak jak czynili to rodzice Shirley i Flinta i linie lotnicze stoją na skraju bankructwa o czym poinformowano dorosłych już spadkobierców firmy. W związku z tym rodzeństwo postanowiło zająć się firmą – Shirley została stewardesą, a Flint głównym pilotem.
Staraj się aby klienci Twoich linii lotniczych byli zadowoleni. Naszym zadaniem jest podawanie wszystkiego czego zażyczą sobie nasi klienci, czyli pasażerowie w samolocie: owoce, kawę, napój lub też zwykłe sprzątanie.

Tryb Kariery – aby rozpocząć grę, potem Play,
Sterujemy – myszką – klikamy tam gdzie ma iść nasza bohaterka.

Goal – ilość punktów jakie musimy zdobyć,
Expert – tyle można zdobyć bardzo się starając,
Score – liczba zdobytych punktów. Liczba ta musi przewyższyć Goal, aby zadanie zostało zaliczone.

Miłej zabawy i wysokich lotów! BobiBobi 🙂

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn