GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Stylizacja Paznokci


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Stylizacja Paznokci (Claire’s Nails) – Drogie Dzieci wiem, że bardzo lubicie gry dla dziewczyn, zwłaszcza takie w których modelujemy, upiększamy, stroimy czy też stylizujemy. Tak jest i w tej grze gdzie przenosimy się do salonu stylizacji paznokci. Tutaj każda z dziewczynek marząca o tym aby móc pomalować lub przyozdobić sobie paznokcie może tego dokonać w bardzo prosty sposób.

Już otwarte! Zapraszam wszystkie dziewczyny i dziewczynki do gry. Nasz Salon Stylizacji Paznokci już działa i potrzebuje Twojej pomocy. Zasady w naszym salonie piękna są proste – musisz postępować wg. wzoru czyli oczekiwań Twoich klientek. Jeśli dama przychodząca do salonu zażyczy sobie kilka paznokci w jednym kolorze, a pozostałe w innym oczywiście realizujemy zadanie. Możemy także robić tipsy, wzorki i inne stryktury, a wszystko po to aby nasza klientela była zadowolona. Jeśli się pomylisz nie szkodzi paznokcia możesz przemalować lub wyczyścić wacikiem.

Z czystym sumieniem grę polecam wszystkim dziewczynom bo wiem, że to fajna gra symulacyjna w której można malować paznokcie i tworzyć wzory bez konsekwencji, poczuć się jak dorosła kobieta i przede wszystkim dobrze się bawić.

Sterowanie – przy pomocy myszki. Najeżdżasz na odpowiedni lakier do paznokci i zaznaczasz go klikając, a następnie malujesz paznokcia klikając i przeciągając. To proste! Na pewno dasz radę!

Życzę wszystkim dziewczynkom dobrej zabawy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Dekorowanki, Gry dla Dziewczyn, i Gry Symulacje

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn