GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

10.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Sumo (Sumo Slam) – walczymy w japońskiej konkurencji zwanej Sumo*. Główna zasada gry jest taka, że musimy pozbyć się pozostałych przeciwników z maty. Wszystkie chwyty dozwolone – możemy napierać lub unikać przeciwnika jeśli tylko pozwoli nam to zostać samemu na planszy. Mamy 3 tryby gry:

– Journey Mode – walczymy samemu przeciwko 3 samurajom (komputerowym) i po ich pokonaniu odpowiednią ilość razy (np. na 1 arenie musimy pokonać ich co najmniej 3 z 5 prób) przechodzimy kolejne światy (areny).
– Multiplayer – możemy walczyć nie z komputerem ale np. z kolegą (kolegami).
– Endurence – walka z komputerem kto dłużej przetrwa – musimy jak najdłużej utrzymać się na macie, a ciągle pojawiają się nowi przeciwnicy.

Gdy gramy w Journey Mode sterujemy za pomocą strzałek klawiatury (w prawo, w lewo, w górę i w dół). Round 1/5 oznacza pierwszą rundę z 5, Round 2/5 – rundę drugą z 5 itd…
Player Wins – oznacza twoje wygrane walki – na 1 arenie musisz wygrać co najmniej 3 razy aby móc przejść do następnej areny
Computer Wins – oznacza walki wygrane przez komputer, czyli twoich przeciwników.

Walcz dzielnie! Trzymam kciuki BobiBobi (:

*Sumo – Walka odbywa się na dohyō, podwyższonym ringu wykonanym z mieszaniny gliny i piasku, w kole o średnicy 4,55 m (przed rokiem 1927 3,95 m) i wysokości od 30 do 60 cm. Polega ona na wypchnięciu przeciwnika poza pole walki (tawara) lub przewróceniu go za pomocą odpowiednich rzutów, pchnięć i uderzeń ciałem.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry dla Dwóch Graczy, i Gry Sportowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn