GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Superstar Chefs


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Superstar Chefs – jak Superstar Chefs to i Suuuper gierka. Jesteś szefem kuchni i Twoim zadaniem jest odzyskanie skradzionych Ci przepisów. Chodzimy po planszy szukając ukrytego przepisu przy okazji zbierając rozrzucone wszędzie owoce. Przepis trzyma jeden z naszych wrogich stworków np. miś, rybka lub ślimak. Nie pozwólmy, aby przeciwnicy przejęli sekretne przepisy, ponieważ bez nich restauracja nie będzie mogła funkcjonować.

Zdobycie przepisu nie jest łatwe, by wydobyć go musimy wskoczyć i rozbić jednego ze stworków. Czasami zadanie utrudnia nam kilkukrotne skakanie. Misia unicestwimy skacząc na jego głowę raz, ale ślimak ma skorupkę, a więc trzeba skoczyć na niego dwa razy. Ciekawe jest to, że nigdy nie wiadomo, który przeciwnik ma przepis, dlatego najlepiej eliminować ich po kolei. Po zdobyciu przepisu zbieramy pozostałe przedmioty, wtedy otrzymamy kluczyk, który premiuje przejście do kolejnej planszy.

Start – aby rozpocząć grę,

Sterujemy – strzałkami:
w prawo – ruch w prawo,
w lewo – ruch w lewo,
Spacja – skok.

Życia – żyć nie mamy zbyt wiele bo tylko 3, ale za to samo dotknięcie stworka nie powoduje, że je tracimy, a tylko przybliżamy się do jego utraty,
Punkty – oczywiście każdy zebrany owoc i strącony stworek premiowany jest punktami,

Zdobądź wszystkie przepisy! Powodzonka, BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Platformowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn