GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Świąteczny Tetris


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Świąteczny Tetris – gra zręcznościowa polegająca na zbijaniu takich samych elementów tworzących linię. Linię mogą stanowić elementy takie jak bombki, gwiazdki, śnieżki lub czerwone prezenty – ułożone obok siebie, lecz muszą być co najmniej dwa. Jest jeszcze BOMBA – niszczy całą linię poziomą – niezależnie od elementów z jakich się składa. Obiektów ciągle przybywa, dlatego trzeba być bardzo szybkim i klikać jak tylko można coś zbić i oczyścić planszę.

Rozrywka na Boże Narodzenie. Na choince po lewej stronie widzimy wszystkie ważniejsze informacje, czyli czas jaki nam pozostał, ilość bloczków do zbicia w danym poziomie gry, wynik i informacje, w którym  poziomie jesteśmy. W tę grę możecie zagrać razem z przyjaciółmi i przekonać się, do którego poziomu dojdziecie i ile punktów uda się zebrać. Nagrody dla najlepszych? Czemu nie. Drobne upominki będą super niespodzianką dla znajomych.

Świąteczny Tetris wprowadza też już atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Możemy poczuć zapach choinki i przypomnieć sobie jakie ozdoby świąteczne powinny się pojawić w naszych dekoracjach. Lubicie dekorować dom i choinkę na tą okazję?

Blocks To Go – ile bloczków pozostało Ci jeszcze do zbicia
Time – pozostały czas
Score – ilość zdobytych punktów
Level – poziom w którym jesteś

Aby zagrać wciśnij Play

Sterowanie – przy pomocy myszki

Powodzenia życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Tetris

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn