GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Światowy Projektant Mody


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Światowy Projektant Mody (Imagine: Fashion Designer World Tour) – zostań światowej sławy projektantem mody. Pomoże Ci w tym ta oto gra, która przeniesie Cię do jednej ze światowych stolic mody. Na początek wybieramy jedno z dostępnych miast: Londyn, Tokio, Paryż, Nowy Jork. Następnie tam właśnie się udajemy i staramy się odnaleźć w jednej z 4 kultur wraz z modelkami. Modelek jest sześć, my jednak wybieramy tylko 3, a każda z nich ma przypisany określony styl ubioru (casual, dressy, professional i inne). Pamiętając o tym ważnym fakcie przechodzimy dalej Okay i rozpoczynamy ubieranie „Dresses” i malowanie „Make Up”.

W ubraniach Dresses mamy do wyboru różne style spośród: Accesories, Tops, Bottoms, Shoes i tu klikamy na ubranie i przeciągamy na miejsce.
W Make Up mamy HairDress – fryzura, Lenses – kolor oczu, EyeShade – cień, Gloss – szminka.

Podczas ubierania i robienia MakeUp’u musimy mieć na uwadze podane wskazówki jaki styl każda z 3 dziewczyn preferuje. Możemy także skorzystać z podpowiedzi naszej konsultantki Hints. Po ubraniu jednej przechodzimy do kolejnej i potem do następnej. Po ubraniu i umalowaniu wszystkich przechodzimy do pierwszego pokazu czyli Pre-Show. Tam prawdziwa profesjonalistka oceni naszą próbę i jeśli coś będzie nie tak będziemy mogli to zmienić wracając do garderoby. Po drobnych poprawkach startujemy w prawdziwym pokazie gdzie pod czujnym okiem ekspertów dostaniemy odpowiednie oceny.

Sterujemy myszką w tej grze, (przydaje się minimalna znajomość języka angielskiego i wyczucie dobrego smaku podczas tworzenia kompozycji ubraniowych).

Miłego projektowania i ubierania:) BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Makijaż, i Gry Ubieranki

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn