GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Święty Mikołaj


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Święty Mikołaj – jest to bardzo przyjemna i fajna gierka zręcznościowa. Jesteś Świętym Mikołajem i łapiesz latające prezenty, cukierki i … renifery. Wszystko co złapiesz musisz przenieść do sań. Podczas Twojej pracy pojawiają się również przeszkody, które musisz omijać: latające kije, orzechy i śnieżki. Ale to nie wszystko: do Twoich sań skradają się wiewiórki, żeby podebrać Ci co nieco.

W prawym dolnym rogu mamy informację o punktach, im więcej rzeczy w saniach, tym więcej punktów. Ale jeśli wiewiórka coś zabierze, to niestety punkty też zaczną znikać z Twojego konta. W lewym dolnym rogu widzicie biało czerwone czapki Świętego Mikołaja, oznaczają one ilość jego żyć. Jeśli pozwolicie na to, że wiewiórka wybierze wszystkie rzeczy z sań, Święty Mikołaj straci jedną ze swoich czapek. Utrata wszystkich oznacza koniec gry, ale zawsze będzie można zagrać ponownie i zemścić się na szalonych złodziejaszkach udających przemiłe wiewiórki.

Sterowanie:
– Poruszasz się strzałkami na klawiaturze,
– Możesz bronić się naciskając Spację – rzucisz wtedy śnieżką.

Pamiętajcie, że ilość śnieżek jest nieograniczona, więc jeśli tylko zauważycie wiewiórkę, to rzucajcie w nią śnieżkami ile się da!

Powodzenia życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie i .Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn