GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Święty Zabiera Prezenty?


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

9.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Święty Zabiera Prezenty? (Santa or Thief) – A cóż to za historia niesamowita, która w głowie się nie mieści? Święty Mikołaj zamiast rozdawać, kradnie prezenty dzieciom? To nie prawda. To złodziejaszek, który się pod niego podszywa.

Przebrany za Mikołaja złodziej planuje skok stulecia. Wystarczy, że włamie się do licznych mieszkań, gdzie czekają cenne paczki i zabierze je do swojego worka. Trzeba poczekać na zmrok, gdy wszyscy śpią i tą samą drogą, którą Mikołaj, czyli kominem dostać się do pierwszego mieszkania. Potem już idzie łatwo. Podskakując zgarnia łupy i przebija się do kolejnych pomieszczeń. Wystarczy, że odpowiednio nim pokierujesz. Na początku z reguły wszystko idzie zgodnie z planem. Ale może natknąć się na uruchomione latające rakietki, których należy uniknąć. Gorszym zagrożeniem są dzieci, które nie poszły spać. One szybko złodzieja zdemaskują a ten wyląduje za kratami. Ile zbierze łupów przed wpadką?

Sterowanie – strzałkami (komputer)

Udanej Zabawy życzy BobiBobi!

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Boże Narodzenie, Gry dla Chłopców, Gry na Tableta i Smartfona, Gry Nie Daj się Złapać, Gry Przygodowe, Gry Skakanie, Gry Święta, Gry Zbieranie i Łapanie, Gry Zręcznościowe, i Zabawy dla Dzieci

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn