GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Świnka Peppa: Ukryte Gwiazdki


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Świnka Peppa: Ukryte Gwiazdki (Peppa Pig – Hidden Stars) – Najmłodsi uwielbiają gry dla dzieci ze Świnką Peppą dlatego też polecam Wam grę z tą uroczą świnką. Jest to gra, która uczy dzieci spostrzegawczości.

Jak wspomniałem Świnka Peppa to jedna ulubionych bohaterek dzieci z bajki Świnka Peppa. W bajce tej poznajecie całą szaloną rodzinkę świnki, jej mamę, tatę, dziadka, babcię, braciszka i wielu przyjaciół. Ich codzienne życie jest pełne przygód i oczywiście taplania się w błotku. Zagrajcie w tą grę, gdzie będziemy wyszukiwać gwiazdek ukrytych na obrazku pośród całej wesołej rodzinki i przyjaciół Świnki Peppy.Przed Wami jeden z kilku pięknych obrazków całej rodzinki oraz przyjaciół Peppy. Zebrali się przy dużej kałuży, z której braciszek Peppy, George, zrobił sobie prawdziwe jezioro. Pośród nich ukryte są gwiazdki, które należy odszukać. Jest ich sporo, a postęp zebranych widzicie na samym dole ekranu gry. Kiedy odnajdziecie którąś to zniknie ona z rzędu gwiazdek na dole. Nie klikamy gdzie popadnie, bo po każdym kliknięciu, które jest błędne odejmuje się aż 15 punktów. Kursor myszki zamienia się w mega lupę, więc łatwiej jest odnaleźć małe, ukryte gwiazdki. Gdy znajdziemy wszystkie wtedy przejdziemy do kolejnego poziomu.

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Przy okazji gry podziwiamy oczywiście wszystkich szalonych bohaterów. a który z nich jest Waszym ulubieńcem? Mały George, który zadaje setki pytań i ciągle chce robić coś fajnego, bo mu się nudzi? A może sama Świnka Peppa, która ze swoimi przyjaciółmi ma wiele pomysłów, dzięki czemu codziennie przeżywają jakieś nowe przygody?

Zapraszam do gry i zabawy!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Ukryte Obiekty, Gry Znane Postacie, i Gry Zwierzęta

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn