GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Szał Zakupów


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Szał Zakupów (Personal Shopper) – to gierka, w której robimy zakupy w jednym z trzech pasaży. Jednak, aby dokonać zakupów musimy odnaleźć wszystkie potrzebne przedmiotów na planszy. Na dole gry mamy kontury, dzięki którym wiemy czego szukamy. Gdy znajdziemy przedmiot odpowiadający konturowi, klikamy na ten przedmiot i jeśli przedmiot zgadza się z konturem zostaje on zaliczony i odkryty, a my dostajemy punkty.

Nie obawiajcie się gdy nie będziecie mogli znaleźć pewnych rzeczy. Jeśli mamy problem ze znalezieniem jakiegoś przedmiotu możemy skorzystać z pomocy klikając Help. Na znalezienie przedmiotów mamy określony czas, który jest odliczany z prawej strony u góry ekranu gry – Store Closes In.

W grze mamy 3 różne miejsca, w których robimy zakupy: – pasaż, – sklep ślubny, – sklep dla dzieci. W każdym z tych sklepów mamy do wykonania 3 różne zadania. A ponieważ zakupy to sama przyjemność, ta gra również do takich będzie należała.

Sterowanie: – przy pomocy myszki – klikamy aby wybrać odpowiedni przedmiot. Uwaga! nie możemy klikać gdziekolwiek i liczyć na szczęście że przypadkowo znajdziemy wymagany przedmiot – w ten sposób tracimy pieniądze oraz czas.

Start Game – aby rozpocząć grę.
Hint – podpowiedź,
Pause – zatrzymanie gry,
Quit – zakończenie planszy.

Miłej zabawy i udanych zakupów!:) Wasz BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn i .Gry Ukryte Obiekty

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn