GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Szalone Rowery


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Szalone Rowery (Bicycle Run) – na tych rowerach z pewnością bardziej liczy się spryt niż sama umiejętność jeżdżenia. Bierzemy udział w nietypowym wyścigu – każdy z uczestników jedzie na czym może:). W wyścigu jak to w wyścigu wiadomo chodzi o to aby wygrać, ale tutaj nie tylko… Tutaj zabawimy się jeszcze w bukmachera:) – przed każdym wyścigiem stawiamy jakąś kwotę na nasze zwycięstwo i jeśli wygramy zgarniamy dużo więcej niż postawiliśmy bo aż 5 razy tyle. Na początku do dyspozycji mamy bonusową kwotę w postaci 1000$. A więc przed wyścigiem stawiamy dowolną kwotę od 10$ do 1000$ – musimy się jednak liczyć z tym, że jeśli postawimy wszystko, a nie wygramy to od razu zakończymy grę.

A więc – aby zacząć grę kliknij Play, a następnie wybierz poziom do pokonania spośród dostępnych 10-ciu. Na początku dostępny jest tylko level 1, a te niedostępne oznaczone są znakami kłódkami. W tym miejscu możesz także wejść do sklepu Shop i zamienić swoją maszynę na lepszy model. Jednak zakup ten jest możliwy tylko gdy zarobimy jakieś pieniądze ponieważ ceny upgrade’ów zaczynają się od 2000$.

Betting czyli obstawianie:) – tu możemy postawić kasę na to, że zajmiemy 1 miejsce (tylko pierwsze miejsce jest premiowane, gdy zajmiemy np. 2 nic nie zarobimy).
Your Money – na początku mamy 1000$, ale pieniędzy może być dużo więcej jeśli wygramy lub… trochę mniej gdy przegramy;(.
Bet Money – tutaj wpisujemy kwotę jaką chcemy postawić od min. 10$. Jeśli postawimy np. 50$ i zajmiemy 1 miejsce to dostaniemy z powrotem aż 250$. Wygranie wyścigu jest także warunkiem przejścia do kolejnego poziomu.

Sterowanie:
– przy pomocy strzałek klawiatury,
Power – gdy kręcimy przybywa nam „powera”:) – pasek u góry ekranu. Możemy go użyć do przyśpieszenia wciskając w trakcie jazdy klawisz X.
Nawigator – pasek postępu na dole ekranu informuje nas w którym miejscu trasy jesteśmy – czerwona kropa. Zielone kropki – to przeciwnicy.

Zatem do dzieła! Wsiadamy na rowerek i kręcimy ile sił!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Wyścigi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn