GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Terenówka


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

2.00
/10 (liczba ocen:
1
)

Terenówka (Extreme Trucks I) – to super gierka wyścigowa, w której staramy się dojechać wspaniałą terenówką do celu. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ po drodze mamy sporo przeszkód, wyboi i innych atrakcji. Ważne jest również, aby dobrze rozpędzić auto, bo jeśli będziemy mieć małą prędkość, a pojawi się górka do pokonania, może nam zabraknąć mocy, aby wjechać na szczyt. Jeśli zaś zjeżdżamy z góry dość stromo w dół, musimy pamiętać, że nasza terenówka będzie spadać przodem do dołu i jeśli nic nie zrobimy, to spadnie nie na koła, ale na przód lub w ogóle do góry kołami. Aby tego uniknąć staramy się kontrolować auto kiedy jest w locie za pomocą strzałek w lewo i w prawo.

Ta terenówka trenuje sobie przed poważnymi zawodami, które ma już niebawem i jeśli dobrze jej pójdzie na treningu, to będzie miała bardzo duże szanse na wygrana w samych zawodach, dlatego postaraj się! Ale pamiętaj, że mimo tego, że jest duża jest też strasznie wywrotna. A wiecie jak profesjonalnie nazywamy takie auta?  To Monster Truck*!

Sterowanie:
strzałka w górę – przyspieszenie
strzałka w dół – hamowanie lub jazda do tyłu
strzałki lewo i w prawo przydają się kiedy zrobimy wyskok, możemy wtedy zbalansować ruch autka, aby nie obrócił się do góry kołami i nie wylądował źle.

 Powodzenia;) BobiBobi

* Monster Truck – samochód przypominający pick-up, jednak dużo większy. Powstały po przebudowaniu z innego pick-upa bądź zbudowany specjalnie od podstaw. Posiada wysokie zawieszenie i bardzo duże koła, zdecydowanie większe niż w klasycznych samochodach. Wykorzystywany do pokazów i wyścigów, z reguły polegających na niszczeniu zwykłych samochodów osobowych.

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców i Gry Wyścigi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn