GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Tomek i Przyjaciele: Francja


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Tomek i Przyjaciele: Francja – gra dla dzieci z lokomotywą o imieniu Tomek z bajki Tomek i Przyjaciele. W bajce zawsze ma wiele przygód i razem z przyjaciółmi próbuje poradzić sobie z problemami lub wymyśla fajne zabawy.
Dzień z Tomkiem jest zawsze pełen niespodzianek. Tym razem Tomek do zabawy zaprasza właśnie Ciebie! Zagraj w grę i baw się dobrze ze swoim ulubionym bohaterem!

Bajka Tomek i Przyjaciele to super film animowany dla dzieci, w której spotkać możecie rożne rodzaje pociągów. A wiadomo, że dzieci uwielbiają pociągi! Wśród przyjaciół Tomka są lokomotywy parowe (takie jak Tomek), lokomotywy spalinowe, wąskotorowe, elektryczne, same wagony oraz inne pojazdy. Często pojawiają się podnośniki i żurawie oraz oczywiście ludzie. Dzisiejsza przygoda Tomka polega na tym, że ma on zadanie specjalne do wykonania. Tomek uwielbia takie misje i zawsze daje z siebie sto procent, żeby je wykonać. Nie często ma jednak okazję jeździć po tak trudnym terenie, dlatego prosi Ciebie o pomoc. Steruj Tomkiem za pomocą strzałek klawiatury i pomóż mu bezpiecznie przejechać trasę i zebrać złote monety. Nie pozwól, aby lokomotywa Tomka się przewróciła. Nie rozpędzaj się zbyt mocno, bo o wypadek będzie wtedy bardzo łatwo. Przejdź wszystkie plansze, zbierz wszystkie monety i zostań najlepszym przyjacielem Tomka!

Sterowanie: strzałkami klawiatury, strzałka w górę – ruch do przodu, strzałka w dół – ruch do tyłu, strzałka w lewo oraz w prawo – pozwoli Ci utrzymać równowagę podczas podskoków.

Doskonałej Przygody z Tomkiem! Polecam wszystkim dzieciom!
BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Chłopców, Gry Przygodowe, i Gry Wyścigi

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn