GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Truskawkowe Ciastko: Pomarańczka

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Truskawkowe Ciastko: Pomarańczka (Orange Mart Madness) – I znów pojawia się u mnie na stronce fajna truskawkowa gra dla dziewczyn. Co Wy na to? Myślę, że spodoba się wszystkim dzieciom, a w szczególności dziewczynkom. Pomarańczka to, jak pewnie wiecie, jedna z najlepszych przyjaciółek Truskawkowego Ciastka. Jej ulubionym zadaniem jest układanie rzeczy zwłaszcza w swoim sklepie.

Tak jest i tym razem – Pomarańczka w tej grze jak i w swoim życiu pracuje w sklepie i ma nie lada wyzwanie. Twoim zadaniem jest pomóc jej wyłożyć sklepowy towar na półki i wszystkie je wypełnić odpowiednimi artykułami. Każdy artykuł (pomarańcze, jabłka, kukurydze, napoje, czajniczki, filiżanki itp…) ma swoje zacienione miejsce – w odpowiednim kształcie. Kto wie może kiedyś to właśnie Ty będziesz miała swój własny sklepik. Praca sprzedawczyni to bardzo fajna rzecz, tym bardziej jeśli sprzedaje się świeże i dobre produkty. Pomarańczka ma w swoim sklepie właśnie takie rzeczy i każdy kto przychodzi do jej sklepu jest zachwycony i staje się stałym bywalcem. Pamiętajcie, że w zdrową żywność zawsze warto inwestować i jeść dużo warzyw i owoców. A Wy macie swoje ulubione sklepy na rynku z takimi świeżymi produktami? Na pewno zawsze robicie Wy lub Wasza mama zakupy w tym samym miejscu. I stworzenie takiego miejsca dla innych jest dużym wyzwaniem, ale i przyjemnością. Pomóżcie Pomarańczce zadbać o to, co ma.

Graj – aby rozpocząć grę,

Sterowanie – przy pomocy myszki, klikasz i przeciągasz artykuły na swoje miejsce.

Pomarańczka już nie może doczekać się Twojej pomocy! BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry dla Dziewczyn, Gry Układanki, Gry Znane Postacie i Gry Zręcznościowe

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn