GRY DLA DZIECI - DARMOWE GRY - ZABAWY DLA DZIECI

Trzy w Linii


Trwa ładowanie gry...

Ocena gry:

0
/10 (liczba ocen:
0
)

Trzy w Linii (MatchThree) – to jak nazwa wskazuje gierka, w której układamy co najmniej 3 jednakowe elementy w jednej linii. Dokonujemy tego poprzez zamianę dwóch sąsiednich elementów. Elementami tymi są tutaj np. różnego rodzaju misie, pingwinki, kotki i inne zwierzątka, ale jednymi z ważnych elementów są Narzędzia Tools oznaczone tęczowo. Gdy ułożymy właśnie trzy Narzędzia obok siebie uzyskujemy bonusy, które wyświetlają się nam po prawej stronie.

Gry takie jak Trzy w Linii to bardzo wciągające gry, od których trudno się oderwać. Jeśli będzie Wam dobrze szło, to przekonacie się, że chęć zdobycia jeszcze lepszego wyniku będzie ogromna. Możecie również zagrać w tą grę na przemian z przyjaciółmi i zapisywać swoje wyniki. Nutka rywalizacji gwarantowana. Bonusy, w tej grze mogą być bardzo istotne, jeśli chcecie zdobyć naprawdę dużo punktów, a są to: zbicie wszystkich elementów w linii, bomba, zresetowanie planszy, zlikwidowanie elementów jednego rodzaju z całej planszy itp..

Sterowanie – przy pomocy myszki.

Pasek z prawej – z prawej strony także mamy pasek postępu, który musimy zapełnić (poprzez układanie co najmniej trzech elementów w jednej linii), aby przejść level.
Pasek z lewej – ten pasek cały czas nam ucieka;), a my nie możemy pozwolić, aby uciekł do końca, bo wtedy nastąpi Koniec Gry.
Shop – za zarobione pieniądze możemy dokupić Narzędzi,
Start – aby rozpocząć grę,
How To Play – obrazowo przedstawiona instrukcja gry.

Miłej gry życzy Wam BobiBobi

Kategorie Gier
Zagraj także w podobne gry dla dzieci w kategoriach: Gry Halloween i .Gry Trzy w Linii

Gry dla dziewczyn

Gry dla dziewczyn